Clean Safe

Clean Safe

Clean Safe, mocny i bezpieczny, jako alternatywa dla agresywnych, zawierających kwasy środków czyszczących


Nakłady czasu i kosztów, związane ze środkami bezpieczeństwa będą zbyteczne

 

Clean Safe został stworzony z zastosowaniem F-Active, całkiem nowej syntetycznej technologii. Bezpieczna i przyjazna dla środowiska alternatywa, bardzo skuteczny do usuwania kamienia, cementu, osadów wapiennych i innych, wszędzie tam gdzie stosowane są niebezpieczne, kwasowe lub alkaliczne środki czyszczące.

 

Środek czyszczący nie tworzy żadnych agresywnych oparów i zapachów, ma długotrwałe działanie. Dlatego można go pozostawić w celu zadziałania na całą noc, zwłaszcza tam gdzie trwałe osady (rdza) wymagają odmoczenia. Bardzo dobrze nadaje się do użycia w kąpieli zanurzeniowej do odkamieniania i usuwania rdzy. Clean Safe nie rozpuszcza rdzy lecz ją odrywa. Dzięki temu nie uszkadza powierzchnia metalu.


Obszary zastosowania

 

Clean Safe może być bezpiecznie użyty do usuwania kamienia w wieżach chłodniczych, ze spirali grzewczych, w bojlerach i innych urządzeniach, które są używane w przemyśle spożywczym, szpitalach a nawet w reaktorach atomowych. Do usuwania pozostałości cementu z podłogi, urządzeń, maszyn itp.

 

Właściwości i zalety

 

  •     ulega biodegradacji – OECD 301D
  •     ma delikatny zapach
  •     nadaje się do użycia w przemyśle spożywczym – atest NSF
  •     nie rozpuszcza metalu, zatrzymuje erozję

 

Bezpieczny

 

Środek czyszczący bezpieczny dla człowieka i środowiska, rozpuszczalny w wodzie, nie zawiera rozpuszczalników. Nie wymaga żadnych szczególnych środków bezpieczeństwa podczas przechowywania i transportu. Noszenie okularów jest jednak wymagane.


Cechy


Kolor  jasnożółty
Skład  syntetyczne składniki kwasowe, woda i środki powierzchniowo czynne (F-active)
PH  1

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl